USŁUGI Obróbka skrawaniem

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie obróbki metali, wykorzystując zarówno maszyny CNC (toczenie CNC, frezowanie CNC), jak i tradycyjne urządzenia. Nasz nowoczesny park maszynowy do obróbki skrawaniem oraz wyspecjalizowane umiejętności pozwalają nam świadczyć również usługi dłutowania oraz precyzyjnego szlifowania.

Jako firma inwestująca w rozwój, wprowadziliśmy najnowsze maszyny do naszego parku produkcyjnego, co umożliwia nam poszerzenie naszej zdolności produkcyjnej. Obecnie dysponujemy dodatkowymi możliwościami produkcyjnymi zarówno na obrabiarkach sterowanych numerycznie, jak i na tradycyjnych maszynach. Warto wspomnieć, że nasz park maszynowy obejmuje także 4-osiowe centrum frezerskie VMC1200 o wymiarach stołu wynoszących 600mm x 1200mm.

Dzięki nowym inwestycjom i rozbudowie naszych możliwości produkcyjnych jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej i efektywniej spełniać różnorodne potrzeby naszych klientów. Chętnie dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych projektów i wymagań, gwarantując najwyższą jakość i precyzję w każdym zleceniu.

POBIERZ KATALOG W PDF
POBIERZ KATALOG NARZĘDZI, KÓŁ I WÓZKÓW W PDF FORMULARZ KONTAKTOWY